Máte web a potřebujete pro něj kvalitní obsah?
Potřebujete PR články nebo unikátní texty pro e-shop, které budou
skutečně prodávat? Jste na správném místě.

Vytvořit objednávku

Podmínky

Co vlastně Textovník.cz přesně poskytuje?

Hlavní službou, kterou Textovník.cz poskytuje, je tvorba textového obsahu. Zaměřujeme se primárně na textový obsah pro internetové stránky, ale umíme samozřejmě vytvořit text i pro jakýkoli jiný účel. Píšeme texty pro klasické webové stránky, pro eshopy nebo třeba pro tolik populární PR weby. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro tři služby, které popisujeme níže. Díky zaměření čistě na webový obsah umíme dodat vysoce kvalitní práci, která neudělá ostudu žádnému webu. Mezi naše hlavní výhody patří také přesné dodržování předem objednaných termínů, takže můžete mít vždy jistotu kvalitních výsledků v předem určeném čase.

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými službami?

Po důkladné analýze jsme se rozhodli nabídnout celkem tři služby, které se liší nejen cenou, ale také svou kvalitou. Naše služby se jmenují Množství, Standard a Kvalita a jejich hlavním rozdílem je profesionalita výsledného textu. Nechceme nikomu nic nalhávat a víme, že občas prostě není potřeba ten nejkvalitnější text, ale úplně stačí levnější text. Takový text je jako stvořený například pro různé PR weby, kde je kladen důraz hlavně na originalitu a na tématičnost, dále se dá použít pro různé doplňkové blogy a podobně, možností využití je skutečně hodně. Nejpopulárnější možností je ale služba Standard, která je ideální pro různé produktové microsites, pro články na blozích a všude tam, kde je potřeba ideální poměr mezi cenou a výkonem. Naše nejlepší služba nazvaná Kvalita se pak zaměřuje na profesionální nabídkové weby, zejména na popisky produktů na eshopech, které mnohdy rozhodují o nákupu, dále na různé weby zaměřené na profesionální cílové publikum a mnoho dalšího. Kompletní popisky jednotlivých služeb naleznete na stránce objednávky pod ikonkou otazníku u každé služby.

Proč bych si měl vybrat právě Textovník.cz?

Za naši hlavní výhodu považujeme jistotu výsledku. Obvykle probíhá objednávka textu tak, že si na fóru se zaměřením na internetový marketing zadáte poptávku po napsání textů. Na tuto poptávku následně dostanete až desítky nabídek a většinou je opravdu komplikované vybrat z nich kvalitního copywritera, protože v poslední době se na těchto fórech objevilo hodně studentů, kteří často bohužel nedisponují vhodnou jazykovou výbavou. Naproti tomu u nás stačí jen vyplnit objednávkový formulář a tím veškeré trápení končí. Máme jen kvalitní copywritery s opravdu rozsáhlými zkušenostmi a libovolnou poptávku dokážeme splnit v zadaném termínu, za předem dohodnutou cenu a hlavně v odpovídající kvalitě. U Textovníku máte tedy předem jistotu výsledku s minimální námahou, to vám ve výsledku může ušetřit spoustu hodin hledání dobrých copywriterů v hlubinách Internetu.

Jak správně vyplnit objednávkový formulář?

V podstatě je vyplnění formuláře opravdu jednoduché a je otázkou několika minut, po kterých se můžete s klidem věnovat další práci a všechny starosti s obsahem nechat na nás. Při vyplňování formuláře se prosím zaměřte hlavně na správný a úplný popis poptávaných textů. Všechny důležité položky ve formuláři mají ještě svoje vysvětlivky, ale obecně je dobré uvést co nejkompletnější informace o poptávaném textu. Nebojte se napsat do poznámek i větší množství textu, budeme jen rádi a pomůže to co nejpřesnějšímu splnění zadání. Ale nebojte se, když nám něco nebude jasné nebo bude potřeba upřesnění, ozveme se na zadaný telefon nebo emailovou adresu. Důležitá je hlavně volba kvality textu, text služby Množství například určitě není vhodný pro popisky produktů na eshopu a není to možné následně ani nijak vymáhat. Proto si prosím nejdříve důkladně prostudujte specifikace jednotlivých služeb.

Jaký je průběh celé zakázky?

Vše začíná vyplněním a odesláním objednávky na naší domovské stránce. V tuto chvíli okamžitě dostáváme data o objednávce a zároveň ji přiřazujeme copywriterovi, který se zaměřuje na danou službu a hlavně téma textů. Hned po objednávce vám také dorazí přímo na email její potvrzení a několik minut poté také zálohová faktura spolu s pokyny k její platbě. V mezičase mezi uhrazením faktury a začátkem prací se případně zeptáme telefonicky či emailem na podrobnosti, které nám nejsou jasné, a hned v den přijetí platby, o němž samozřejmě informujeme spolu se zasláním daňového dokladu, začínáme na zakázce pracovat. Hned, jakmile je zakázka dokončena a je provedena korektura dochází k zaslání klientovi. Pokud nejsou žádné připomínky, je zakázka uzavřena. V případě připomínek dochází hned k jejich opravě, v případě zpoždění oproti určenému termínu pak přichází na řadu slevy z objednávky, které popisujeme níže. Celý proces je tedy opravdu jednoduchý a nezabere vám více, než pár minut.

Jakou mám garanci kvality?

Je to úplně jednoduché, pokud nebudete s kvalitou spokojeni, dejte nám o tom vědět a společně něco vymyslíme. Na horší kvalitu textů se špatně uplatňují nějaká jednotná pravidla, ale nemáme problém uznat například duplikovaný text (ten od nás ale rozhodně nečekejte), pravopisné chyby či například menší, než domluvený, rozsah. V takovém případě vám rádi vyjdeme vstříc a nabídneme odpovídající slevu nebo naše další služby zdarma. Naším cílem je, aby texty vždy odpovídaly kvalitativním požadavkům, ale pokud se vám cokoli nebude zdát, u nás máte jistotu nápravy či slevy.

Jakým způsobem garantujete dodržení rychlosti?

Tady už se pravidla uplatňují lépe, než u kvality textů. Pokud nestihneme dodržet smluvený termín (ať už je to jakýkoliv z nabízených), včas se vám ozveme a nabídneme možná řešení. Ta mohou znamenat procentuální slevu z hodnoty objednávky, služby zdarma a nebo v extrémním případě až kompletní vrácení peněz. Opět se ale nemusíte bát, tento bod slouží jen jako vaše pojistka v případě toho nejhoršího (vždy se může stát, že copywriter onemocní a podobně), rozhodně u nás nebudou zpoždění pravidlem.

Dostanu zpět nějaké své peníze při nedostatečné kvalitě či pozdnímu dodání?

Ano. Jak už jsme psali výše, pokud se vám nebude kvalita zdát odpovídající, ozvěte se nám a my sjednáme nejen nápravu, ale nabídneme také kompenzaci ve formě slevy z objednávky nebo služeb zdarma. Případné kompenzace budeme v tomto případě určovat vždy individuálně. V případě zpoždění při tvorbě textů vám vrátíme nejen příplatek za rychlostní službu (a to do výše nejbližší dodržené rychlosti), ale také nabídneme slevu ve stejné výši na další naše služby. Pokud si objednáte například texty do tří pracovních dnů (standardní příplatek je 30 %) a my je s nějakým nečekaným problémem stihneme až za 8 dnů, získáte stejnou cenu, jako kdybyste objednali texty s 10 denní dobou dodání (tj. 30 %) a k tomu navíc možnost objednávky zdarma ve stejné hodnotě, tj. celkem až 60 % zvýhodnění.

Jaké máte zkušenosti?

Všichni naši copywriteři za sebou mají stovky až tisíce normostran napsaného textu, což nám umožňuje garantovat kvalitu i termíny jednotlivých služeb. Pokud objednáte u nás, můžete si být jisti, že kvalitou zklamáni nebudete. Naši copywriteři jsou také primárně zaměření na webové texty, takže mají zkušenosti s vhodným umístěním tučných frází i vhodnou formou písemného projevu na moderním Internetu.

Jsou někde k vidění už napsané texty?

Standardně na našem webu nemáme napsané texty uveřejněné hlavně z důvodu možných duplicit a podobných nežádoucích jevů. Pokud ale máte zájem vidět ukázky naší práce, nebojte se to napsat do případné objednávky. Rádi vám nějaké ukázky přímo na Internetu zašleme.